Tööpakkumine: WordPressi arendaja (junior / mid-level)

Hei! Meie oleme Codelight, WordPressi ja WooCommerce’i arendusele spetsialiseeruv veebiagentuur. Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma tiimi lisavägesid junior/mid-level WP arendaja näol.

Sinu tööülesanded

Sa hakkad töötama väga erinevate WP saitidega, alates väiksematest marketing-saitidest ja lõpetades mahukate e-poodidega. Sinu peamised tööülesanded on:

  • Väiksemad arendustööd. Mõnikord tähendab see koodi kirjutamist, mõnikord lihtsalt kõige sobivama plugina leidmist ja seadistamist,
  • Troubleshooting. Kui midagi on kusagil katki, siis hakkad sina olema meie first line of defense: verifitseerid probleemi, leiad põhjuse ja võimalusel lahendad ära.
  • Klienditugi. See on mahult väike, aga siiski oluline osa sinu tööst. Kui kliendil on mure, siis lahendad sina võimalusel probleemi või suunad selle edasi arendusse. Tasub mainida, et me oleme oma klientide suhtes valivad ja töötame toredate inimestega, seega klientidega suhtlemine on päevas pigem positiivne moment.
  • Haldus. Meie hoole all on hulk saite, mis vajavad regulaarset uuendamist ja monitoorimist. Uuendamine ise käib muidugi automaatselt, aga uuenduste-järgne testimine ja troubleshooting on sinu töö.
  • Testimine. Aeg-ajalt võtame sind appi suuremate arenduste testimiseks.
  • Dokumenteerimine. Kogu meie tiim dokumenteerib oma tööd, probleeme ja lahendusi, et keegi kunagi samale probleemile kaks korda lahendust välja ei peaks nuputama.

Sellel ametikohal saad väga laialdase kogemuse kõigega, mis puudutab veebi: front– ja back-end arendus, serverid, performance, security, testimine, usability, kliendikogemus. Sõltuvalt sinu enda eelistustest on siit võimalik edasi liikuda põhimõtteliselt igas suunas, back-end arendajast projektijuhini. Võimaldame sul arendada ennast rohkem just neis suundades, mis sind ennast paeluvad.

Töökorraldus

Asukoht: Tartu või Tallinn. Kaugtöö on OK, aga vahel on vaja ka kohapeal olla.
Tööaeg: Paindlik, aga peab siiski olema mingi variatsioon 10 – 18 graafikust, kuivõrd enamik meie kliente on töölainel umbes selles vahemikus.
Koormus: Eelistame täiskoormust, võimalik ka osaline koormus.
Puhkused: 35 puhkusepäeva.

Codelightist

Oleme mõtlevatest inimestest koosnev tiim. Meil on oskus teha kõike in-house, alates serverite seadistamisest kuni SEO analüüsideni. Meie lai ja värvikas kliendibaas koosneb startuppidest ja suurfirmadest, disainiagentuuridest ja e-poodidest, pankadest ja haridusasutustest – ja seda sõna otseses mõttes üle kogu maailma, USA-st Uus-Meremaani.

Tegeleme aktiivselt modernse veebiarenduse parimate tavade toomisega WordPressi maailma. Otse kliendi live-serverisse php-html spagetti ei kirjuta. Selle asemel on meil korrektne versioonihaldus, automaatsed deploy’d ja MVC (tehniliselt tegelikult MVVM, sest WP kontekstis ei ole enamasti Controllereid mõistlik kasutada). Panustame open-source‘i, kirjutame artikleid, käime erialastel üritustel kuulamas ja rääkimas. Meie jaoks on tehniliselt puhtad ja ilusad lahendused väga olulised, sest lõpuks oleme meie ise need kes meie kirjutatud koodi haldama peavad.

Aastas korra võtame kogu tiimi ja sõidame pikemale tiimiüritusele. Näiteks selle aasta juunis käisime Berliinis WordCampil, aga 2018 jaanuaris veetsime kogu tiimiga kuu aega Balil töötades ja puhates.

Kõlab hästi?

Kirjuta meile aadressile [email protected] Pane kaasa oma CV ja Githubi profiil (kui on) ja kirjuta lühidalt miks sa tunned, et just sina sobid meie tiimi hästi.

Ja nagu ikka, kui meie suunas õige inimese saadad anname sulle tänutäheks 500€ preemiat.