Codelight otsib projektijuhti

Saame tuttavaks

Hei! Meie oleme Codelight – Tartus ja Tallinnas paiknev väike, aga võimas veebiagentuur. Seoses projektide arvu kasvamise ja ettevõtte laienemisega otsime oma meeskonda projektijuhti.

Sinu tööülesanded

Projektijuhi positsioon Codelightis sobib sulle, kui sa oled proaktiivne, täpne, hea suhtleja ja võtad hea meelega vastutuse projektide eduka läbiviimise eest. Sa oled algusest lõpuni meie peamine point of contact kliendiga, mõistad tema ärieesmärke ja aitad meie tiimil luua lahenduse, mis neid kõige paremini täita aitab.

Sinu põhilisteks tööülesanneteks on:

 • Klientide vajaduste analüüsimine ja koos disaineri/arendajaga pakkumuste koostamine,
 • Disaini- ja arendusprotsesside juhtimine,
 • Hea kliendikogemuse tagamine,
 • Klientide koolitamine ja nõustamine.

Meie poolt on täidetud kõik eeldused selleks, et sa saaks oma tööd hästi teha:

 • Sa hakkad töötama kogenud tiimiga kelle sõnavarasse ei kuulu väljendid “ei oska” ja “ei saa.”
 • Oleme väike ja agiilne tiim ilma rangete protsesside ja piiranguteta. Sul on võimalus asju oma käe järgi seada.
 • Oleme oma klientide suhtes valivad. Seetõttu on meil väga toredad kliendid kellega suhtlemine on alati pigem positiivne kogemus.
 • Peame oluliseks kvaliteeti, mitte kvantiteeti. Me ei ehita odavlahendusi, vaid teeme asju korralikult.

Eeldame, et sul on:

 • Kogemus IT-sektoris või pikaajaline kogemus projektijuhina väljaspool IT-sektorit,
 • Väga hea kirjalik eesti keele oskus,
 • Hea inglise keele oskus.

Töökorraldus

Codelighti töökorraldus lähtub põhimõttest, et kõik tiimi liikmed on vastutustundlikud ja mõtlevad inimesed kes suudavad oma aega ja kohustusi ise planeerida.

Asukoht: Tartu või Tallinn. Kaugtöö on OK, aga kuna sinu töö vajab tihedat suhtlust tiimi ja klientidega, siis on kindlasti lihtsam suurema osa ajast kontoris olla.
Tööaeg: Paindlik, aga peab siiski olema mingi variatsioon 10 – 18 graafikust, kuivõrd enamik meie kliente on töölainel umbes selles vahemikus.
Koormus: Täiskoormus. Ületunde väldime, sest efektiivse töö tegemiseks peab efektiivselt puhkama.
Puhkused: Efektiivselt puhkamiseks on tavapärase 4 asemel 5 nädalat puhkust.

Codelightist

Oleme mõtlevatest inimestest koosnev 9-liikmeline tiim. Meie lai ja värvikas kliendibaas koosneb startuppidest ja suurfirmadest, disainiagentuuridest ja e-poodidest, pankadest ja haridusasutustest – ja seda sõna otseses mõttes üle kogu maailma, USA-st Uus-Meremaani. Tegeleme aktiivselt modernse veebiarenduse parimate tavade toomisega WordPressi maailma. Panustame open-source‘i, kirjutame artikleid, käime erialastel üritustel kuulamas ja rääkimas. Meie eesmärgiks on järgmise paari aasta jooksul tõusta WordPressi community’s tuntud nimeks ja kvaliteedisümboliks.

Kõlab hästi?

Kirjuta meile aadressile [email protected] Pane kaasa oma CV ja kirjuta lühidalt miks sa tunned, et just sina sobid meie tiimi hästi.

Ja nagu ikka, kui sa ise projektijuht ei ole, aga saadad meie suunas õige inimese anname sulle tänutäheks 500€ preemiat.