Codelight otsib PHP arendajat

Saame tuttavaks

Codelight on digiagentuur, mis spetsialiseerub WordPressi ja WooCommerce’i arendusele. Disainime ja ehitame põnevaid saite ning e-poode, panustame open source’i ja WordPressi arenduse moderniseerimisse ning sihime järgmise paari aasta jooksul tõusta WordPressi community’s tuntud nimeks ja kvaliteedisümboliks. Meie klientideks on nii suuremad kui ka väiksemad ettevõtted ning mitmed disainiagentuurid kõigist maailma nurkadest.

Lisaks põhitegevusele ehitame rakendusi ka Laraveli raamistikule ja kodumaisele Voo platvormile, pakume turvatestimist ja konsultatsioone ning käime erialastel üritustel tarkust jagamas. Töö varieerub mõnusalt ning projekte on seinast seina — igav pole veel siiani hakanud!

php-arendaja

 

PHP (lead) developeri ametikoht

Otsime oma meeskonda kogenud PHP arendajat, kes samm-sammult võtaks üle meie praeguse lead developeri tööülesanded:

  • Tegeleks põnevamate WordPressi, WooCommerce’i ja Laraveli projektide arendusega,
  • Töötaks koos praeguse lead developeriga välja uusi open source arendustööriistu ja metoodikaid,
  • Standardiseeriks koos praeguse lead developeriga modernse WP arhitektuuri ja arendusprotsessi ja aitaks kogu ettevõtet skaleerida,
  • Oleks mentor andekatele, kuid vähem kogenud junior-arendajatele ja juhiks lõpuks ka meie arendustiimi,
  • Õpiks ja arendaks ka ennast pidevalt edasi.

Varasem kogemus WordPressi arendusega tuleb kasuks, aga ei ole tingimata vajalik. Kui sul on kogemust ja hea arusaamine veebirakenduste arhitektuurist, siis käib WP õppimine kiiresti.

Kõlab hästi? Loe edasi.

5 põhjust miks Codelighti tööle tulla

#1. Põnevust jagub!
Codelight ei ole koht, kus sa oleksid code monkey, kes päevast päeva kaheksa tundi samasugust koodi kirjutab ja ühetaoliseid probleeme lahendab. Sul on võimalus osaleda ettevõtte ja meeskonna ehitamises, omandada uusi teadmisi ning endale WordPressi community’s rahvusvahelisel tasemel nime teha.

#2. Väärt tasu ja mugav workstation
Maksame vastavalt sinu oskustele korralikku palka. Lisaks saad oma maitse järgi tööarvuti ja 2-3 laia HD monitori. (Probleemiks ei ole ka isikliku läpakaga töötamine.)

#3. Paindlik töögraafik
Lepime kokku sulle sobivad tööajad. Ei mingit kohustuslikku kellast kellani kontoris passimist.

#4. 35 puhkusepäeva
Nädal aega lisapuhkust iga aasta. Korralikult töö tegemiseks on vaja korralikult puhata!

#5. Mõnus kontor Aparaaditehases
Meie hubane kontor asub Tartu kõige vingemas kultuuritehases. Tasuta parkimine, mitmed kohvikud-restoranid lõunatamiseks ning suurepärane majaliste community. Ahjaa, kesklinn on ka vaid 5-minutilise jalutusteekonna kaugusel.
Kokkuleppel on ka Tallinnas töötamine võimalik — hubase töönurga saad meie partner Sviitri üliägedas kontoris Telliskivi loomelinnakus.

Kõlab põnevalt?

Kirjuta meile aadressile [email protected] Lepime kokku sulle sobiva aja, millal saaksid meile külla tulla, tassi kohvi juua ja meiega veebiarendusest rääkida.

P.S. Kui su silm läks särama, aga tunned, et sul on lead developeri rolli jaoks kogemust veel natuke liiga vähe, siis võta sellest hoolimata meiega kindlasti ühendust!

Ei kvalifitseeru töökohale, aga palka tahaksid ikka saada?

Leia meile PHP arendaja ja saad 500€ vaevatasu puhtalt kätte!

Oma soovitusest kirjuta meile [email protected]

Vaevatasu maksame välja pärast arendaja katseaja edukat lõppu!